+420 775 22 11 00

O Společnosti

Chtěli byste mít krásnou zahradu, kde byste mohli relaxovat? Chtěli byste oživit svoji stávající zahradu okrasným zahradním jezírkem s barevnými rybkami a květinami? Potřebujete poradit s péčí o Vaší „oázu klidu“ u domu? Pak jste u nás správně!
Zahrada Bosu s.r.o. je zahradní centrum poskytující široké spektrum služeb v oblasti zahradnictví. Náš tým tvoří takoví lidé, pro které je zahradničení, stavba jezírek a péče o zahrady nejen prací, ale především koníčkem.
Vše, co naše společnost nabízí, jsme si sami vyzkoušeli na našich soukromých zahradách, abychom Vám mohli nabídnout 100% kvalitu a spolehlivost. A vlastně na našich zahradách se v roce 2013 zrodila i myšlenka, založit si profesionální zahradní centrum, které by lidem pomohlo plnit jejich přání, sny a realizovat představy o vlastní zahradě, pokud k tomu sami nemají odvahu nebo čas.
Pro naši práci jste nejdůležitější VY, naši zákazníci, pro které se snažíme realizovat zahrady dle Vašeho přání. Vy budete mít zahradu každý den na očích, Vám bude dělat desítky let radost a bude pro Vás místem pro setkání s rodinou a přáteli. Proto je pro nás důležité, aby se Vaše osobnost promítla do zahrady, kterou pro Vás vybudujeme nebo zrekonstruujeme. A tak se sami svými myšlenkami budete podílet na návrhu Vaší zahrady. Její realizaci dle Vašich představ, pak už necháte na nás, na profesionálech.
Původní plán zaměřit se pouze na realizaci a rekonstrukci zahrad se posléze rozrostl o myšlenku otevření kamenné prodejny, kde by naši klienti měli možnost zakoupit si rostliny i zahradnické potřeby. Prodejna vznikla v obci Buštěhrad nedaleko Kladna.
Kromě kvalitní profesionální zahradní techniky a potřeb pro zahrádkaření u nás naleznete i rostliny k výsadbě do zahrad. Stromy, které si u nás můžete zakoupit, si sami vybíráme ve školkách, protože jen tak jsme schopni zajistit, že daný kus je kvalitní a především zdravý.
K zahradám a prodejně si přidaly i realizace okrasných zahradních a koupacích jezírek, které pro Vás také rádi zrealizujeme. I zde bude záležet na Vás a Vašich představách, jak by mělo Vaše jezírko vypadat.
I krása zahrad tkví v detailech, proto je pro nás velmi důležité, aby Vaše zahrada byla dokonalá. Pohledové natočení vysazovaných rostlin, skládání kamenů na okraji jezírek tak, aby co nejvíce připomínaly přirozený vzhled v naší přírodě… To všechno je práce pro nás, profesionály, kterou pro Vás rádi uděláme.
Chceme, aby značka Bosu pro Vás byla synonymem vysoké kvality, spolehlivosti a zárukou spokojenosti.
Každá zahrada může jedinečná a my chceme, aby jedinečná byla právě i ta Vaše!
Váš tým Zahrada Bosu s.r.o.