+420 775 22 11 00

Realizace zahrad

NOVÉ ZAHRADY

Zahrada je místo pro Váš odpočinek, ať už se jedná o odpočinek aktivní nebo o lenošení, a měla by také lahodit Vašemu oku.
Je to místo, kde strávíte podstatnou část svého života. Zahrada by tak měla být živá, funkční, praktická a především přesně dle Vašich představ.
Že se řadíte mezi známé „kozly zahradníky“ a nevíte si s realizací Vaší oázy klidu rady? Nevadí. Právě proto jsme tu my – odborníci ze Zahrady Bosu, na které se můžete bez obav obrátit. IMG_2159
I když nejste vyhlášenými zahradníky, budete nejdůležitější součástí projektu realizace Vaší zahrady právě Vy sami. Budete se podílet na samotném návrhu zahrady, která by měla být Vaším obrazem a jen tak budete mít jistotu, že Vaše zahrada bude originální a jedinečná.
Vy sami si vyberete stromy, keře i rostliny, které budou zdobit Vaši zahradu. My Vám pak pomůžeme s realizací Vašeho snu. Navrhneme pro Vás koncept zahrady zaměřený dle Vašeho přání a potřeb – pro odpočinek, pro sportovní vyžití, pro děti a jejich hry… Do zahrady samozřejmě kromě nezbytného rostlinstva a zeleně začleníme i další objekty – bazény, jezírka, terasy, skleníky aj. – tak, abychom docílili výsledné harmonie a minimalizovali případné rušivé prvky. Teprve po vzájemné dohodě následuje samotná realizace zahrady.
Vždy dbáme na to, aby Vámi zvolené rostliny byly ve vynikající kondici a jejich růst a přezimování bylo bezproblémové. Chceme totiž, aby Vaše zahrada byla oázou odpočinku s Vašimi blízkými, ne nikdy nekončící prací 🙂
Z vlastních zkušeností víme, že velmi důležitá je i následná péče o zahradu. Aby se Vámi vysněná zahrada zanedlouho nezměnila v „divokou džungli“, domluvíme si s Vámi pravidelné (jarní/podzimní) kontrolní návštěvy, kdy rostliny na Vaší zahradě zastřihneme, přihnojíme apod., ale především je zkontrolujeme, uzda rostou správně tak, jak mají, a zda Vám stále dělají tu samou radost, jako na počátku.

 

 

 

STÁVAJÍCÍ ZAHRADY

Do portfolia našich služeb patří také péče a údržba již stávajících zahrad (samozřejmě i těch, na jejichž realizaci jsme se sami nepodíleli).
Jsme schopni prořezat nebo i pokácet přerostlé stromy, které brání ve výhledu či ohrožují své okolí, stříháme živé ploty, pokládáme trávníky apod.
Chceme, aby Vaše zahrada byla stále upravená a přinášela Vám stejné potěšení a radost jako v době, kdy jste si ji nově zakládali. Více informací v sekci ÚDRŽBA ZELENĚ